Marcin Pietrzak Fotografia Ślubna

O firmie

Osobiste pasje i zaangażowanie jakie towarzyszy mi od kilkunastu lat zdecydowały o moim zawodowym życiu. Fotografia zawsze stanowiła źródło nie tylko wiedzy ale i przede wszystkim wyzwań. Pokazać za pomocą obrazu ludzkie emocje te pozytywne jak radość, miłość jaki i te trudne smutne emocje. Nieustanne poszukiwanie formy, podpatrywane najlepszych artystów skutkuje rozwojem mojego warsztatu i stylu. Dziś realizuję na terenie całej Europy sesje ślubne, których charakter można podzielić na dwie grupy:

Reportaże ślubne nieprzewidywalne, spontaniczne zdjęcia uwieczniające na żywo niepowtarzalny dzień ślubu. Młodej parze towarzyszę już w momencie przygotowań do ślubu błogosławieństwie oraz kolejno mszę i uroczystość weselną. Państwo młodzi otrzymują kolekcję zdjęć na której oprócz nich jest rodzina znajomi oraz zaproszeni goście. Taki album to cenna pamiątka do której wraca się przez całe życie.

Zdjęcia plenerowe sesja ślubna w plenerze zdecydowanie mają intymny, artystyczny, pełny nastroju charakter. Plenery jakie możemy wykorzystać podkreślają tylko charakter sesji ślubnej. Zdjęcia realizowane są w miejscach, które dobrze znam lub miejsca ważne dla Państwa.

Współpracuję również z firmami podczas firmowych spotkań, eventów lub innych uroczystości. Moje zdjęcia wykorzystane są w reklamach, folderach i prospektach reklamowych na stronach internatowych i wielu innych. Zachęcam do odwiedzenia mojej firmy oraz strony internetowej.