Dzisiaj jest: 17.4.2021, imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina

Mediacje szkolne i rówieśnicze w Łodzi

dodano: 2019.02.19 ważne do: 2021.07.31 wyświetleń: 551
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Jako doświadczony mediator prowadzę w Łodzi i w województwie łódzkim mediacje szkolne i rówieśnicze. Celem mediacji jest dialog zakończony porozumieniem zwaśnionych stron. Szkoła jest miejscem gdzie spotykają się ludzie bardzo zróżnicowani pod wieloma względami. Zdarzają się indywidualności - uczniowie zdolni, kreatywni są również uczniowie, którzy tych cech nie posiadają. Wspólnie spędzony czas na małej przestrzeni z czasem prowadzi do sytuacji spornych. Większość osób posiada kompetencje do rozwiązywania konfliktów - drobne krótkotrwałe napięcie embrionalne przemija i z czasem sytuacja zostaje opanowana. Pomoc psychologa lub pedagoga szkolnego wystarcza. Problemy pojawiają się gdy konflikt trwa długo i towarzyszą mu silne emocje. W takiej sytuacji mediacje szkolne są skuteczną metodą konstruktywnego rozwiązywania sporów.
Zakres mediacji:
  • między uczniami,
  • pomiędzy uczniem a nauczycielem,
  • pomiędzy nauczycielami,
  • pomiędzy nauczycielem a dyrektorem szkoły
Więcej informacji oraz formularze zgłoszeniowe znajdziecie Państwo na stronie internetowej: www.mediatorwlodzi.pl - mediacje szkolne i rówieśnicze w Łodzi.
Kontakt
Mediator
ul. Prez. Gabriela Narutowicz 45, 90-130 Łódź, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.